APM Test | Actions Per Minute Tracker For Gaming

Actions Per Minute Test to tester online, który służy do poprawy Twojej prędkości APM, wypróbuj go teraz i popraw swoje umiejętności gry!

Co to jest test APM?

Test Akcji na minutę to raczej zabawna gra stworzona po to, aby dowiedzieć się ile akcji może wykonać gracz w danym momencie w dowolnej grze interwencyjnej. Gry strategiczne i akcji czasu rzeczywistego często używają tego zwrotu, aby przeważać.

W grach wideo wyrażenie „akcja na minutę” odnosi się do liczby czynności, które gracz może wykonać w ciągu minuty. Innymi słowy, mierzy on prędkość, z jaką zazwyczaj poruszają się Twoje palce podczas grania w gry wideo. Ocenia on biegłość i szybkość działania klawiatury danej osoby. Jest to ważne w grach, które zakładają aktywność, walkę i rudymentarną strategię.

Gracz może wykonać określoną liczbę akcji na minutę (APM) podczas uczestnictwa w grze. Prawdopodobieństwo wygranej wzrosłoby przy wyższym APM.

APM ma zastosowanie w wielu różnych grach, ale najbardziej korzystają z niego gry strategiczne czasu rzeczywistego. Na przykład wielozadaniowość w czasie rzeczywistym jest niezbędna w takich grach jak Age of Empires czy StarCraft. Gracz z wyższym APM może wykonać więcej zadań w każdej ilości czasu niż gracz z niskim APM. Podczas gry z przeciwnikami online lub w turniejach, oferuje to znaczną przewagę.

Test APM
Test APM

Jak grać w grę Actions Per Minute?

Ten test jest dość łatwy do wykonania. Wszyscy użytkownicy muszą najpierw mieć dostęp do internetu. Druga potrzeba to dostęp klientów do smartfona, tabletu, komputera, laptopa czy iPada.

• Przejdź na górę tej strony i rozpocznij grę w APM klikając po prostu „Start” po załadowaniu strony gry.
  • Można wybrać dowolny poziom trudności. Są trzy poziomy trudności: standardowy, trudny i ekstremalnie trudny. Decyzja użytkownika w tej opcji zależy od jego poziomu doświadczenia, chęci poprawy i innych czynników.
  • Należy użyć kursora myszy, aby trafić w cele, które są wyświetlane na ekranie, gdy tylko gra się rozpocznie. Czas minie, bo w międzyczasie ta gra się toczy. Gracze mogą użyć kalkulatora APM do oceny swoich wyników
  • Po zakończeniu gry zostaną wyświetlone następujące dane: skuteczne kliknięcia i kliknięcia (wszystkie kliknięcia, nawet te błędne i zbędne). Użytkownik może za pomocą tych informacji ocenić swój poziom sukcesu w grze.

Dla Graczy zaprojektowaliśmy również Test Click Per Second, Sprawdź!

Ważne czynniki w APM Tracker

Dokładność

Dokładność jest kluczowym elementem, który odnosi się do tego, jak skutecznie gracz celuje w ważne obiekty. Ten aspekt jest kluczowy zarówno dla operacji wykonywanych za pomocą myszy, jak i klawiatury. Gracze, którzy popełniają mniej błędów podczas klikania i naciskania klawiatury, osiągną większe wyniki dokładności. Gracz będzie mógł wtedy uzyskać w rezultacie większy wynik Action Per Minute.

Wskaźnik Action Per Minute będzie niższy dla graczy, którzy często popełniają błędy podczas klikania i naciskania klawiszy. Niezależnie od tego, ile razy gracz poruszył ten ważny aspekt, nadal tak jest. Spowoduje to niski wynik Action Per Minute, ponieważ test po prostu nie będzie uwzględniał tych błędów.

Wydajność

Ważne jest, aby w wyznaczonym czasie klikać na odpowiednie cele. Gracz, który szybko klika, trafia więcej celów i jest uważany za skutecznego gracza z potencjałem zwycięstwa. I odwrotnie, gracze, którzy klikają powoli, trafiają mniej celów i nie są postrzegani jako efektywni gracze.

Działania zbędne

Większość nowicjuszy popełnia błąd polegający na wykonywaniu zbędnych lub powtarzających się aktów. Zaczną klikać i uderzać w cokolwiek, co napotkają, w nadziei na zlikwidowanie przeciwnika. Gry, w tym Fortnite, Call of Duty itp. to miejsca, gdzie występuje to najczęściej.

Chociaż z pewnością wykonasz więcej kliknięć na minutę przy użyciu tej metody, twoje efektywne działania na minutę nie wzrosną.

Podczas rozwiązywania tego testu nie wolno zaznaczać czarnych pól, aby zapobiec wielokrotnemu klikaniu tego samego pola. W tej metodzie niepotrzebne działania są automatycznie zmniejszane.

FAQ’s

Czym jest dobra gra APM?

Większość graczy ma APM pomiędzy 80 a 100. Każdy wynik wyższy od tego traktowany jest jako Good APM Score.

Jak obliczyć mój APM?

APM jest obliczane poprzez zliczanie akcji, które każdy gracz wykonał w ciągu określonej minuty. Użytkownicy mogą szybko obliczyć APM za pomocą naszej strony internetowej

Co to jest wysoki APM?

W StarCraft 2, 400 do 500 akcji na minutę jest uważane za wysoki lub „szybki” APM. Profesjonalni gracze mogą przekroczyć 800 APM, gdy grają w najlepsze.

Zakończenie APM Gaming

I to wszystko. Mam nadzieję, że dobrze poradzisz sobie z Actions Per Minute i że staniesz się ogólnie lepszym graczem. Mam nadzieję, że dobrze Ci pójdzie na tym egzaminie APM. Możesz również udostępnić stronę internetową i swoje wyniki znajomym jedynie dla zabawy i przyjemności. Mamy też kilka innych narzędzi, które mogą Ci się spodobać: